Mata ogrodzeniowa

Idealne połączenie trwałości materiału z eleganckim wyglądem

Mata ogrodzeniowa jest znakomitym sposobem osłonięcia tereniu w przypadku, gdy z różnych powodów nie możemy pozwolić sobie na ogrodzenie murowane czy drewniane. Posiadając panele ogrodzeniowe lub siatkę stworzymy dzięki niej znakomitą osłonę. Duża powierzchnia daje możliwość szybkiego uzyskania estetycznego zabezpieczenia posesji czy też ogrodu. Bardzo dobrze wyciszy także hałas. W rezultacie mamy praktyczną, a przede wszystkim trwałą i solidną osłonę.

Mata ogrodzeniowa - montaż
Mata ogrodzeniowa występuje w czterech kolorach: szarym, brązowym, zielonym i beżowym. Wytrzymała tkanina maty jest barwiona w masie, w rezultacie nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych i nie wypacza.
Matę mocuje się na opaski zaciskowe (zawarte w komplecie) przekładając je przez zamocowane co 50 cm metalowe kółka. Odległość ta jest zupełnie wystarczająca do stabilnego przymocowana maty do siatki lub panela ogrodzeniowego.
Mata ogrodzeniowa idealna jest przede wszystkim przy posesjach i przydomowych ogrodach. Podobnie stosowana jest przy osłonięciu terenów zakładów przemysłowych.

Wysokość taśmy 1,2 m Wysokość taśmy 1,5 m
2,5 m 2,5 m
5 m 5 m
10 m 10 m
Przeczytaj także:
Taśma ogrodzeniowa

Mata ogrodzeniowa